Cooper Industries KS-3R3224-R
Electric Double Layer Capacitor, 3.3V, 80% +Tol, 20% -Tol, 220000uF, Surface Mount
Obsolete
数据表
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页15 年前
供应链
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 2 weeks ago)
描述
CAP 220MF -20% +80% 3.3V SMD
CAP, 0.22F, 3.3V, K SRIES