Eaton T30060-3CR
Fuse Holder 3P 300V 60A Fuseblock
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页26 年前
Sager Electronics
Electro Sonic
供应链
Introduction Date2025-03-23
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 6 months ago)
描述
Open Fuse Block, T UL Class, 300V AC/DC Volt Rating, 3 Poles, Box Lug
Eaton Bussmann Low Voltage N.American BUSS FUSEBLOCK WAS 1B0070 - T30060-3CR
Fuse Block 60A 300V Lug Screw Mount
FUSEBLOCK, 300 VAC, 31 TO 60 A, 3, #2 AWG (CU-AL), GLASS POLYESTER, PHENOLIC
FUSE BLOCK CART 300V 60A CHASSIS