Eaton KRP-C-601SP
Fuse Class L Slow Blow Acting 601A 600V Bolt Tap 95.25 X 64.26mm Glass Melamine Carton CSA/UL
数据表和文档
Electro Sonic
Datasheet4 页10 年前
Datasheet4 页10 年前
Datasheet3 页11 年前
Datasheet3 页26 年前
Sager Electronics
IHS
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
-86.79%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2000-02-10
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Fuse Class L Slow Blow Acting 700A 600V Bolt Tap 95.25 X 64.26mm Glass Melamine Carton CSA/UL
EatonGF710
Electric Fuse, 710A, 550VAC, 250VDC, 80000A (IR), Inline/holder
EatonGG710
LittelfuseKLLU750.X
UL Class Fuse, KLLU Series, Time-Delay, 750A, 600V AC, 200kA at 600V AC, 20kA at 300V DC
LittelfuseKLLU650.X
Electric Fuse, Time Delay Blow, 650A, 600VAC, 300VDC, 200000A (IR), Inline/holder
LittelfuseJLLS700.X
Electric Fuse, Fast Blow, 700A, 600VAC, 300VDC, 200000A (IR), Inline/holder
描述
Electric Fuse, Time Delay Blow, 601A, 600VAC, 300VDC, 300000A (IR), Inline/holder
UL Class Fuse, L Class, Time-Delay, 601A, 600V AC, Non-Indicating
Eaton Bussmann Low Voltage N.American LOW-PEAK TIME-DELAY 300K - KRP-C-601SP
FUSE CRTRDGE 601A 600VAC/300VDC
Industrial & Electrical Fuses 601A