Eaton FWP-32A14FI
Eaton Bussmann High Speed Round body 32A 690V 14X51 INDICATED 14.3 X 50. - FWP-32A14FI
Production
价格与库存
数据表和文档
Newark
Datasheet46 页8 年前
IHS
Fuses Unlimited
RS (Formerly Allied Electronics)
ARCEL Power Electronics
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
EatonKTK-40
Fuse Midget Fast Acting 40A 600V Holder Cartridge 10.3 X 38.1mm Melamine Carton CSA/UL
LittelfuseIDSR040.T
Electric Fuse, Time Delay Blow, 40A, 600VAC, 600VDC, 200000A (IR), Inline/holder
LittelfuseLA60Q352
0Semi Conductor Fuse 600Vac 35A/Box |Littelfuse LA60Q352
LittelfuseLVSP0040TX2
Electric Fuse, 40A, 600VDC, 200000A (IR), Inline/holder
Fuse 40A 700V Holder Cartridge 14 X 51mm Carton
EatonKTK-30
Fuse Midget Fast Acting 30A 600V Holder Cartridge 10.3 X 38.1mm Melamine Carton CSA/UL
描述
Electric Fuse, 32A, 700VAC, 700VDC, 200000A (IR), Inline/holder
Fuse Class CC 32A 700V 2-Pin Cartridge Holder
FUSE CARTRIDGE FAST BLOW HOLDER MOUNT W/INDICATOR 800VAC 32A
FUSE CARTRIDGE 32A 700VAC/800VDC
FUSE - SEMICONDUCTOR 700VAC/DC
800V 700V 68A2S(Min) Cartridge 32A , 50.8mm
IC OSC SGL TIMER 500KHZ 8-SOIC