Eaton FWP-30A14FI
Eaton Bussmann High Speed Round body 30A 690V 14X51 INDICATED 14.3 X 50. - FWP-30A14FI
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页15 年前
Datasheet2 页17 年前
Datasheet2 页19 年前
RS (Formerly Allied Electronics)
ARCEL Power Electronics
Sager Electronics
Fuses Unlimited
库存历史记录
3 个月趋势:
-33.33%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2007-02-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Schurter8040.0001
Fuse Holder, Cartridge Fuse Clip, 1, 32 A, 600 VAC, 600 VDC, 6.3mm x 32mm, Through Hole
Fuse, Cartridge, Very Fast Acting, aR, 32 A, 600 VAC, 10mm x 38mm, 13/32" x 1-1/2"", FWC"
FUSE, HIGH SPEED, CYLINDER, 32A, 700 VAC, 14X51 MM, CARTRIDGE, CLIP MOUNT, CE/UL