Switchcraft / Conxall W5282-10PG-321
Standard Circular Connector MU WR INLINE 10# 20 PIN SDR
数据表
价格与库存
数据表和文档
Sager Electronics
Datasheet1 页6 年前
描述
Multi-Con-X UV Plastic Cbl-Cbl 10 Pin - Solder Contacts Cable OD .21 - .23
MULTI-CON-X CABLE-TO-CABLE 10 MULTI-CON-X
CONN RCPT MALE 10POS SOLDER CUP
Circular Connector, 10Pos, Plug, Solder; Product Range:Multi-Con-X Series; Circular Connector Shell Style:Cable Mount Plug; No. Of Contacts:10Contacts; Circular Contact Type:Solder Pin; Coupling Style:Threaded; Contact Material:- Rohs Compliant: Yes |Switchcraft/conxall W5282-10PG-321