Switchcraft / Conxall 13282-20SG-331
Conn Field Installable SKT 20 POS Solder ST Cable Mount 20 Terminal 1 Port Bulk
Production
价格与库存
数据表和文档
Newark
Datasheet36 页20 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+14.73%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.20
Introduction Date2011-11-09
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Amphenol IndustrialPT06A-16-26P
MIL Series Connector, 26 Contact(s), Aluminum Alloy, Male, Solder Terminal, Plug
Amphenol IndustrialPT06A-14-19S
MIL Series Connector, 19 Contact(s), Aluminum Alloy, Female, Solder Terminal, Plug
Amphenol IndustrialPT06A-14-19P
Conn MIL-C-26482 Circular PIN 19 POS Solder ST Cable Mount 19 Terminal 1 Port
Amphenol IndustrialPT06E-14-19P(SR)
Amphenol IndustrialPT06E-14-19P
Amphenol IndustrialPT06E-14-19S
Conn MIL-C-26482 Circular SKT 19 POS Solder ST Cable Mount 19 Terminal 1 Port
描述
Circular Connector, 20 Contact(s), Female, Solder Terminal
Standard Circular Connector MAXI-CON CABLE #20 S OLDER
Bayonet Lock,Female Sockets,Plug 20pin Polyamide (PA),Nylon , 63.5mm
Maxi-Con-X Straight Cable Plug 20 Socket - Solder Contacts
Conxall CABLE SKT. #20 SOLDER Part Number 13282-20SG-331
CONN PLUG FMALE 20POS SOLDER CUP
Circular Conn, Plug, 20Pos, Solder/Cable; Product Range:Maxi-Con-X Series; Circular Connector Shell Style:Cable Mount Plug; No. Of Contacts:20Contacts; Circular Contact Type:Solder Socket; Coupling Style:Bayonet; Contact Plating:Goldrohs Compliant: Yes |Switchcraft/conxall 13282-20SG-331