Comus WG280-D125Z
Trigger Output SSR, 1-Channel, 4000V Isolation
Production
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
SchukatWG280-D125Z101
15h
数据表和文档
IHS
Datasheet7 页10 年前
TME
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
SSR Z-Vers. 280V 125A Hockey-Puck