Comus WG280-A75Z
Trigger Output SSR, 1-Channel, 4000V Isolation
DistributorSKUMinPkg
SchukatWG280-A75Z71
12h
数据表和文档
IHS
Datasheet8 页10 年前
TME
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
Introduction Date2002-07-22
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
描述
SSR Z-Vers. 280V 75A Hockey-Puck
图片
制造商别名
  • Comus International
  • COMUS (ASSEMTECH)
  • COMUS INTERNAT'L
  • COMUSGROUP
  • COMUS-INTL
  • COMUS INTERNATIONAL BVBA
  • Comus Belgium Bvba
  • Comus International Group
  • comus int
零件编号别名
该零件可能有以下备用零件编号:
  • WG 280 A 75 Z