Coilcraft XFL7015-471MEC
General Purpose Inductor, 0.47uH, 20%, 1 Element, Composite-Core, SMD, 3030
Production
价格与库存
数据表和文档
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
Introduction Date2013-02-08
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
相关零件
General Purpose Inductor, 0.47uH, 20%, 1 Element, Powdered Iron-Core, SMD, 2220
Fixed Inductor Nonstandard 470nH ±20% 12A 7.4mΩ 100MHz 10@100kHz
Inductor Power Shielded Wirewound 0.47uH 20% 100KHz Metal 14A 0.00594Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 470nH 20% 100KHz Iron 17A 4.5mOhm DCR T/R
描述
Power inductor, shielded, 20% tol, SMT, RoHS, halogen free
Surface Mount Power Inductor, XFL7015 Series, 470 nH, 20%, Shielded, 6380 ohm, 17 A RoHS Compliant: Yes
INDUCTOR, 0.47UH, 17A, 20%, 56MHZ, REEL; Inductance: 470nH; RMS Current (Irms): 17A; Inductor Construction: Shielded; Saturation Current (Isat): 6.5A; Product Range: XFL7015 Series; Power Inductor Case: 7.5mm x 7.5mm x 1.5mm;