Coilcraft XFL7015-251MEC
General Purpose Inductor, 0.25uH, 20%, 1 Element, Composite-Core, SMD, 3030
Production
价格与库存
数据表和文档
Farnell
Datasheet2 页4 年前
Newark
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
Introduction Date2013-02-08
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
相关零件
Inductor Power Shielded Wirewound 0.25uH 20% 100KHz Metal 23A 0.00231Ohm DCR T/R
General Purpose Inductor, 0.25uH, 20%, 1 Element, Composite-Core, SMD, 1616
Wurth Elektronik744301025
Inductor, 250Nh, Shielded, 40A Rohs Compliant: Yes |Würth Elektronik 744301025
General Purpose Inductor, 0.064uH, 20%, 2 Element, Ferrite-Core, SMD, 3026
Ind Power Semi-Shielded Wirewound 240nH 20% 1MHz Ferrite 4.4A 2010 T/R
描述
Power inductor, shielded, 20% tol, SMT, RoHS, halogen free
Surface Mount Power Inductor, XFL7015 Series, 250 nH, 20%, Shielded, 4300 ohm, 20 A RoHS Compliant: Yes
INDUCTOR, 0.25UH, 20A, 20%, 80MHZ, REEL; Inductance: 250nH; RMS Current (Irms): 20A; Inductor Construction: Shielded; Saturation Current (Isat): 9A; Product Range: XFL7015 Series; Power Inductor Case: 7.5mm x 7.5mm x 1.5mm; DC