Coilcraft XFL5030-332MEC
General Purpose Inductor, 3.3uH, 20%, 1 Element, Composite-Core, SMD, 2221
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页4 年前
Newark
Coilcraft Direct
库存历史记录
3 个月趋势:
-89.05%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
SnapEDA
符号封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginIndonesia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2016-01-25
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
描述
Power inductor, shielded, 20% tol, SMT, RoHS, halogen-free
INDUCTOR, SHIELDED, 3.3UH, 20%, AEC-Q200; Inductance:3.3µH; RMS Current (Irms):10A; Inductor Construction:Shielded; Saturation Current (Isat):4.2A; Product Range:XFL5030 Series; Power Inductor Case:5.48mm x 5.28mm x 3.1mm; DC RoHS Compliant: Yes