Coilcraft XFL3010-473MEC
General Purpose Inductor, 47uH, 20%, 1 Element, Composite-Core, SMD, 1212
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页4 年前
Newark
Coilcraft Direct
库存历史记录
3 个月趋势:
-4.51%
供应链
Country of OriginIndonesia, Mainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2012-07-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
相关零件
Ind Power Semi-Shielded Wirewound 47uH 20% 100KHz Ferrite 350mA 1212 T/R