Coilcraft XFL2010-821MEC
General Purpose Inductor, 0.82uH, 20%, 1 Element, Composite-Core, SMD, 0808
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页3 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
-97.32%
供应链
Country of OriginIndonesia, Mainland China, Vietnam
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2022-03-18
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
描述
Power inductor, shielded, 20% tol, SMT, RoHS, halogen-f
POWER INDUCTOR, 820NH, SHIELDED, 1.05A ROHS COMPLIANT: YES
FIXED IND 820NH 1.6A 61 MOHM SMD