Coilcraft XEL6060-822MEC
General Purpose Inductor, 8.2uH, 20%, 1 Element, Composite-Core, SMD, 2625
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页3 年前
3 个月趋势:
-4.83%
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2016-09-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
描述
Power inductor, shielded, 20% tol, SMT, RoHS, halogen-free
INDUCTOR, AEC-Q200, SHLD, 8.2UH, 20% ROHS COMPLIANT: YES
FIXED IND 8.2UH 9.4A 24.98 MOHM