Coilcraft XEL6060-472MEC
General Purpose Inductor, 4.7uH, 20%, 1 Element, Composite-Core, SMD, 2625
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页3 年前
3 个月趋势:
-67.59%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
EE Concierge
符号封装
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
描述
Power inductor, shielded, 20% tol, SMT, RoHS, halogen-free
INDUCTOR, AEC-Q200, SHLD, 4.7UH, 20% ROHS COMPLIANT: YES
FIXED IND 4.7UH 12.1A 15.02 MOHM
1MHz 23MHz 11.4A 12.1A 4.7¦ÌH 15.02m¦¸ ¡À20% 2525 6.76mm*6.56mm