Coilcraft XEL4030-471MEC
General Purpose Inductor, 0.47uH, 20%, 1 Element, Composite-Core, SMD, 1616
数据表和文档
3 个月趋势:
-52.85%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2016-01-23
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
描述
Power inductor, shielded, 20% tol, SMT, RoHS, halogen-free
FIXED IND 470NH 15.6A 4.6MOHM SM
1MHz 95MHz 15.5A 15.6A 470nH 4.6m¦¸ ¡À20% 1616 4mm*4mm*3.1mm
IND SHIELDED 0.47UH 15.6A 20% 4.1MR XEL4
SMD,4x4mm Power Inductors ROHS