Coilcraft XEL4030-222MEB
General Purpose Inductor, 2.2uH, 20%, 1 Element, Composite-Core, SMD, 1616
Obsolete
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
QuestXEL4030-222MEB5
19h
数据表和文档
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
供应链
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 2 weeks ago)
描述
Power inductor, shielded, 20% tol, SMT, RoHS, halogen-free
Inductor, Power, 2.2uH, 20%, 5.8A, 22.1mOhm, 4x4mm, SMD
1MHz 40MHz 6.1A 7.8A 2.2¦ÌH 22.1m¦¸ ¡À20% 1515 4.3mm*4.3mm
INDUCTOR, SHIELDED, 2.2UH, 20%, AEC-Q200