Coilcraft XEL3520-471MEC
General Purpose Inductor, 0.47uH, 20%, 1 Element, Composite-Core, SMD, 1413
Production
价格与库存
数据表和文档
Coilcraft Direct
库存历史记录
3 个月趋势:
-100%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
描述
Power Inductors, shielded, composite, 20% tol, SMT, RoHS, halogen-free
Power Inductors - SMD 470nH Shld 20% 9.2A 10.85mOhms AECQ2
INDUCTOR, AEC-Q200, 470NH, SHLD, 12.1A; Inductance:470nH; RMS Current (Irms):12.1A; Inductor Construction:Shielded; Saturation Current (Isat):5.7A; Product Range:XEL3520 Series; DC Resistance Max:0.01085ohm; Inductance Tolerance:± RoHS Compliant: Yes