Coilcraft XEL3520-122MEC
General Purpose Inductor, 1.2uH, 20%, 1 Element, Composite-Core, SMD, 1413
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页4 年前
Coilcraft Direct
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2016-09-06
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
描述
Power Inductors, shielded, composite, 20% tol, SMT, RoHS, halogen-free
INDUCTOR, AEC-Q200, 1.2UH, SHLD, 5.2A; Inductance:1.2µH; RMS Current (Irms):5.2A; Inductor Construction:Shielded; Saturation Current (Isat):3.2A; Product Range:XEL3520 Series; DC Resistance Max:0.04025ohm; Inductance Tolerance:± 20%;RoHS Compliant: Yes