Coilcraft XAL8080-223MED
General Purpose Inductor, 22uH, 20%, 1 Element, Composite-Core, SMD, 3432
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页4 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+170%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
EE Concierge
符号封装
SnapEDA
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
描述
Power inductor, shielded, 20% tol, SMT, RoHS, halogen-free
FIXED IND 22UH 7.6A 32.9MOHM SM
1MHz 8.2MHz 5.9A 22¦ÌH 37.4m¦¸ ¡À20% 8.8mm*8.3mm