Coilcraft XAL1510-333MED
Inductor Power Shielded Wirewound 33uH 20% 100KHz 12A 20mOhm DCR Automotive T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页3 年前
Coilcraft Direct
库存历史记录
3 个月趋势:
-100%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
SnapEDA
符号封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginMainland China, Malaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2013-06-26
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
描述
General Purpose Inductor, 33uH, 20%, 1 Element, Composite-Core, SMD, 6460
Power inductor, shielded, 20% tol, SMT, RoHS, halogen-f
FIXED IND 33UH 12A 20 MOHM SMD
1MHz 5.8MHz 16.7A 12A 33¦ÌH 20m¦¸ ¡À20% , 16.4mm*15.4mm*11mm
POWER INDUCTOR, SHIELDED, 20% TO
12A 33uH ±20% 16.7A Power Inductors ROHS