Coilcraft XAL1010-222MED
POWER INDUCTOR, SHIELDED, 20% TO / 2.2 µH Shielded Inductor 32 A 2.8mOhm Max Nonstandard
Production
价格与库存
数据表和文档
Newark
Datasheet4 页4 年前
Datasheet4 页13 年前
Coilcraft Direct
库存历史记录
3 个月趋势:
+58.78%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
SnapEDA
封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2010-10-18
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
相关零件
Inductor Power Shielded Wirewound 2.2uH 20% 100KHz 20Q-Factor Carbonyl Powder 43.5A 0.0027Ohm DCR Automotive T/R
General Purpose Inductor, 2.2uH, 20%, 1 Element, Carbonyl Powder-Core, SMD, 5349
Inductor Power Shielded Wirewound 2.2uH 20% 100KHz Iron 8A 0.02Ohm DCR T/R
Inductor Power Chip Shielded Wirewound 2.2uH 20% 1MHz Ferrite 1.8A 0.0588Ohm DCR 1515 T/R
TAIYO YUDENNR4018T2R2M
Inductor Power Shielded Wirewound 2.2uH 20% 100KHz Ferrite 1.44A 0.072Ohm DCR 1515 T/R
TAIYO YUDENNR3015T2R2M
Inductor Power Shielded Wirewound 2.2uH 20% 100KHz Ferrite 1.5A 0.072Ohm DCR 1212 T/R
描述
General Purpose Inductor, 2.2uH, 20%, 1 Element, Composite-Core, SMD, 4539
Power inductor, shielded, 20% tol, SMT, RoHS, halogen f
GENERAL PURPOSE INDUCTOR RoHS Compliant Contains Lead ONE SURFACE Fixed Inductor 125C 22MHz 2.8mOhm 2.2muH
1MHz 22MHz 34A 24.5A 2.2¦ÌH 2.8m¦¸ ¡À20% SMD,11.3X10MM , 11.3mm*10mm*10mm
Surface Mount Power Inductor, AEC-Q200 XAL1010 Series, 2.2 H, 20%, Shielded, 2800 ohm, 32 A RoHS Compliant: Yes
FIXED IND 2.2UH 24.5A 2.8 MOHM
24.5A 2.2uH ±20% 34A SMD,11.3x10mm Power Inductors ROHS
POWER INDUCTOR, SHIELDED, 20% TO