Coilcraft MSS1210-825KED
General Purpose Inductor, 8200uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 4747
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页3 年前
Newark
Coilcraft Direct
库存历史记录
3 个月趋势:
-48.63%
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2012-11-02
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Ind RF Choke 8.2mH 10% 100KHz 0.5Q-Factor Ferrite 220mA RDL Tray
Wurth Elektronik74458308
General Purpose Inductor, 8000uH, 10%, 1 Element, SMD, 7360
Ind RF Choke Shielded/Molded 8.2mH 10% 250KHz 40Q-Factor Ferrite 26mA AXL Bag
Inductor Power Shielded Wirewound 8.2mH 10% 1KHz 16Q-Factor Ferrite 200mA 17Ohm DCR Automotive T/R
Ind Power 8.2mH 10% 1KHz Ferrite 293mA Axial Bulk
API Delevan4590R-825K
General Purpose Inductor, 8200uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core
描述
Surface Mount Power Inductor, AEC-Q200 MSS1210 Series, 8.2 mH, 10%, Shielded, 7.05 ohm, 350 mA RoHS Compliant: Yes
GENERAL PURPOSE INDUCTOR RoHS Compliant Contains Lead WRAPAROUND Fixed Inductor 85C 380kHz 7.05Ohm 8.2mH
Power inductor, shielded, 10/20% tol, SMT, RoHS
FIXED IND 8.2MH 280MA 6.48OHM SM
FIXED IND 8.2MH 280MA 6.48 OHM
功率电感, 8200uH, 0.35A, 10%, 0.38MHZ;
INDUCTOR, 8200UH, 0.35A, 10%, 0.38MHZ; Inductance: 8.2mH; RMS Current (Irms): 350mA; Inductor Construction: Shielded; Saturation Current (Isat): 350mA; Product Range: MSS1210 Series; Power Inductor Case: 12.3mm x 12.3mm x 10mm