Coilcraft MSS1038T-473MLC
General Purpose Inductor, 47uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 4039
Production
价格与库存
数据表和文档
库存历史记录
3 个月趋势:
-46.50%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Inductor Power Shielded Wirewound 47uH 20% 100KHz Ferrite 2.2A 128mOhm DCR Automotive Embossed Plastic T/R
Ind Power Shielded Wirewound 47uH 20% 100KHz 19Q-Factor Ferrite 2A T/R
Inductor Power Semi-Shielded Wirewound 47uH 20% 100KHz 16Q-Factor Ferrite 2.5A 0.11Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 47uH 20% 1KHz 30Q-Factor Ferrite 1.4A 0.16Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 47uH 20% 100KHz Ferrite 920mA 150mOhm DCR Blister T/R
描述
Power inductor, shielded, 10/20/30% tol, SMT, RoHS
GENERAL PURPOSE INDUCTOR RoHS Compliant Contains Lead WRAPAROUND fixed air core inductor 125C 11MHz 128mOhm 47muH
Surface Mount Power Inductor, AEC-Q200 MSS1038T Series, 47 H, 20%, Shielded, 0.128 ohm, 2.2 A RoHS Compliant: Yes