Coilcraft MLC1770-282MED
Power inductor, shielded, 20% tol, SMT, RoHS, halogen f
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页4 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
Introduction Date2012-01-11
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
General Purpose Inductor, 2.8uH, 20%, 1 Element, Iron-Core, SMD, 5552
CoilcraftSPT44H-282MLD
General Purpose Inductor, 2.8uH, 20%, 1 Element, Powered Iron-Core, SMD, 6666
CoilcraftSPT44H-282MLB
Inductor Power Semi-Shielded Wirewound 2.7uH 20% 100KHz 9Q-Factor Ferrite 2.3A 0.052Ohm DCR 1515 T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 2.7uH 20% 100KHz Iron 17A 0.0073Ohm DCR T/R
Wurth Elektronik744750230030
FIXED IND 3UH 7.6A 8.5 MOHM TH
描述
General Purpose Inductor, 2.8uH, 20%, 1 Element, Iron-Core, SMD, 6664