Coilcraft MLC1265-361MLC
General Purpose Inductor, 0.36uH, 20%, 1 Element, Iron-Core, SMD, 4541
数据表和文档
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2005-11-10
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Inductor Power Shielded Wirewound 0.36uH 20% 100KHz 15Q-Factor Carbonyl Powder 31A 0.0012Ohm DCR 4040 Automotive T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 360nH 20% 100KHz Iron 41A 1.1mOhm DCR T/R
Wurth Elektronik744373680036
FIXED IND 360NH 21A 0.0012OHM SM
Ind Power Shielded Wirewound 360nH 20% 100KHz Carbonyl Powder 6.5A T/R
Ind Power Shielded 82nH/350nH 20% 100KHz Ferrite 38A/17A Embossed Plastic T/R
General Purpose Inductor, 0.082uH, 20%, 2 Element, Ferrite-Core, SMD, 3026
描述
Power inductor, shielded, 20% tol, SMT, RoHS