Coilcraft MLC1260-401MLC
General Purpose Inductor, 0.4uH, 20%, 1 Element, Iron-Core, SMD, 4541
数据表和文档
3 个月趋势:
-80.28%
相关零件
General Purpose Inductor, 0.1uH, 20%, 2 Element, Ferrite-Core, SMD, 3026
General Purpose Inductor, 0.42uH, 20%, 1 Element, Iron-Core, SMD, 4541
Ind Power Shielded Wirewound 0.4uH ±20% 100kHz 10 Q-Factor Carbonyl Powder 23A T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 0.39uH 20% 100KHz 15Q-Factor Carbonyl Powder 30A 0.0013Ohm DCR 4040 Automotive T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 0.36uH 20% 100KHz 15Q-Factor Carbonyl Powder 31A 0.0012Ohm DCR 4040 Automotive T/R
描述
Power inductor, shielded, 20% tol, SMT, RoHS