Coilcraft DT3316P-683MLD
General Purpose Inductor, 68uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 5137
NRND
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页4 年前
Coilcraft Direct
库存历史记录
3 个月趋势:
-77.07%
供应链
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 4 months ago)
描述
Power inductor, shielded, 20% tol, SMT, RoHS
GENERAL PURPOSE INDUCTOR Non-RoHS Compliant Lead Free WRAPAROUND Fixed Inductor 85C 12MHz 0.15Ohm 68μH