Coilcraft 1008CS-472XJLC
Wirewound Inductor, 10 nH, 0.08 ohm, 4.1 GHz, 1 A, 1008 [2520 Metric], 1008CS
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页3 年前
Newark
Coilcraft Direct
库存历史记录
3 个月趋势:
-82.88%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Ind 4.70 Uh 0.280 A 4000.00 Mohm/ Tape & Reel (Tr) Rohs Compliant: Yes |Abracon AISC-1210-4R7J-T
General Purpose Inductor, 4.7uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 2520/1008
Inductor RF Wirewound 4.7uH 5% 7.9MHz 20Q-Factor Ceramic 0.26A 4Ohm DCR 1008 T/R
General Purpose Inductor, 4.7uH, 5%, 1 Element, Ceramic-ferrite-Core, SMD, 0805
General Purpose Inductor, 4.7uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 0805
RF inductor, ferrite core, 5% tol, SMT, RoHS
描述
General Purpose Inductor, 4.7uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 1008
INDUCTOR, 4.7UH, 5%, 90MHZ, RF, SMD NS; Inductance: 4.7µH; Product Range: 1008CS Series; DC Current Rating: 260mA; High Frequency Inductor Case: 1008 [2520 Metric]; Inductor Construction: Wirewound; DC Resistance Max: 4ohm; I