Coilcraft 0805LS-223XGLC
General Purpose Inductor, 22uH, 2%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 0805
Production
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
Coilcraft Direct0805LS-223XGLC1,2531Tape & Reel (7 in.)
30m
数据表和文档
库存历史记录
3 个月趋势:
-1.26%
供应链
Country of OriginMainland China, Vietnam
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2005-04-22
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Inductor RF Wirewound 22uH 2% 2.5MHz 10Q-Factor Ferrite 0.068A 8Ohm DCR 0805 T/R
General Purpose Inductor, 22uH, 2%, 1 Element, Ceramic-ferrite-Core, SMD, 0603
General Purpose Inductor, 22uH, 2%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 1812
描述
RF inductor, ferrite core, 2% tol, SMT, RoHS