Coilcraft 0603LS-822XGLC
General Purpose Inductor, 8.2uH, 2%, 1 Element, Ceramic-ferrite-Core, SMD, 0603
数据表和文档
相关零件
General Purpose Inductor, 7.8uH, 2%, 1 Element, Ceramic-ferrite-Core, SMD, 0603
Ind Chip Unshielded Wirewound 8.2uH 2% 7.9MHz 23Q-Factor Ferrite 330mA 1008 T/R
Ind Chip Unshielded Wirewound 8.2uH 2% 7.9MHz 20Q-Factor Ceramic 150mA 1008 T/R
General Purpose Inductor, 8.2uH, 2%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 0805
General Purpose Inductor, 8.2uH, 2%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 1812
描述
RF inductor, ferrite core, 2% tol, SMT, RoHS
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 8.2uH 2% 7.9MHz 15Q-Factor Ceramic/Ferrite 0.19A 3.6Ohm DCR 0603 Automotive T/R / Chip Inductors - 0603LS (1608)