Coilcraft 0603LS-782XJLC
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 7.8uH 5% 7.9MHz 15Q-Factor Ceramic/Ferrite 0.2A 3.5Ohm DCR 0603 Automotive T/R
Obsolete
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
Win SourceWS-0603LS-782XJLC20,5005
12h
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页5 年前
Datasheet2 页5 年前
Coilcraft Direct
供应链
Country of OriginIndonesia, Mainland China, Singapore, Vietnam
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2005-05-02
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2021-07-02
LTD Date2021-12-31
相关零件
RF inductor, ferrite core, 5% tol, SMT, RoHS
Fixed Inductors 0603LS Ferrite Chip 8.2 uH 5 % 0.19 A
Inductor RF Wirewound 8.2uH 5% 7.9MHz 20Q-Factor Ferrite 0.33A 3.3Ohm DCR 1008 T/R
Ind Chip Wirewound 8.2uH 5% 7.9MHz Ferrite 110mA 0603 T/R
General Purpose Inductor, 8.2uH, 5%, 1 Element, Ceramic-ferrite-Core, SMD, 1008
Ind Chip Molded Wirewound 8.2uH 5% 7.96MHz 25Q-Factor Ferrite 160mA 1008
描述
Ferrite Bead, 1 Function(s), 2 Pin(s)