Coilcraft 0603LS-272XJRC
General Purpose Inductor, 2.7uH, 5%, 1 Element, Ceramic-ferrite-Core, SMD, 0603
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页4 年前
Datasheet2 页4 年前
Coilcraft Direct
库存历史记录
3 个月趋势:
-25.18%
供应链
Country of OriginIndonesia, Mainland China, Singapore, Vietnam
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2020-03-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
RF inductor, ferrite core, 5% tol, SMT, RoHS Halogen Free R
RF INDUCTOR, 2.7UH, 60MHZ, 0.28A, 0603 ROHS COMPLIANT: YES
RF INDUCTOR, FERRITE CORE, 5% TO