Coilcraft 0603HP-R22XJLW
General Purpose Inductor, 0.22uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0603
Production
价格与库存
数据表和文档
Coilcraft Direct
Newark
库存历史记录
3 个月趋势:
-12.82%
Introduction Date2007-10-12
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Inductor RF Chip Wirewound 220nH 5% 100MHz 25Q-Factor 120mA 2.5Ohm DCR 0603 Paper T/R
Inductor RF Wirewound 0.22uH 5% 100MHz 30Q-Factor Alumina 0.2A 1.7Ohm DCR 0603 T/R
Inductor RF Wirewound 0.22uH 5% 100MHz 25Q-Factor Ceramic 0.14A 2.1Ohm DCR 0603 T/R
Wurth Elektronik744761222C
FIXED IND 220NH 250MA 1.8OHM SMD / 220 nH Unshielded Drum Core, Wirewound Inductor 250 mA 1.8Ohm Max 0603 (1608 Metric)
General Purpose Inductor, 0.22uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1608/0603
Inductor RF Wirewound 0.22uH 5% 100MHz 28Q-FactorCeramic 0.28A 1.9Ohm DCR 0603 T/R
描述
RF inductor, ceramic core, 5% tol, SMT, RoHS
Surface Mount High Frequency Inductor, 0603HP Series, 220 nH, 5%, 0603 [1608 Metric], 1.1 GHz RoHS Compliant: Yes
GENERAL PURPOSE INDUCTOR RoHS Compliant Contains Lead WRAPAROUND fixed air core inductor 125C 1.1GHz 2Ohm 220nH
INDUCTOR, 220NH, 5%, 1.1GHZ, RF, SMD; Inductance: 220nH; Product Range: 0603HP Series; DC Current Rating: 280mA; High Frequency Inductor Case: 0603 [1608 Metric]; I; Available until stocks are exhausted Alternative available