Coilcraft 0603CT-5N6XGLW
General Purpose Inductor, 0.0056uH, 2%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0603
Obsolete
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
Coilcraft Direct0603CT-5N6XGLW01Tape & Reel (7 in.)
18h
数据表和文档
相关零件
General Purpose Inductor, 0.0056uH, 2%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
Inductor RF Wirewound 0.0056uH 2% 250MHz 23Q-Factor Ceramic 0.76A 0.083Ohm DCR 0402 T/R
Inductor RF Wirewound 0.0051uH 2% 250MHz 23Q-Factor Ceramic 0.8A 0.083Ohm DCR 0402 T/R
Inductor RF Chip Wirewound 5.6nH 0.2nH 100MHz 35Q-Factor 750mA 82mOhm DCR 0603 Paper T/R
描述
RF inductor, ceramic core, 2% tol, SMT, RoHS