Coilcraft 0603CT-3N9XGLW
General Purpose Inductor, 0.0039uH, 2%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0603
DistributorSKUMinPkg
Coilcraft Direct0603CT-3N9XGLW01Tape & Reel (7 in.)
9h
数据表和文档
IHS
相关零件
General Purpose Inductor, 0.0039uH, 2%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
Inductor RF Chip Wirewound 3.9nH 2% 250MHz 35Q-Factor Ceramic 1.6A 39mOhm DCR 0603 Punched Paper T/R
Inductor RF Chip Wirewound 3.6nH 0.2nH 100MHz 25Q-Factor 850mA 59mOhm DCR 0603 Paper T/R
描述
RF inductor, ceramic core, 2% tol, SMT, RoHS