Coilcraft 0603CT-22NXGLU
General Purpose Inductor, 0.022uH, 2%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0603
DistributorSKUMinPkg
Farnell0603CT-22NXGLU05Cut Tape
18h
数据表和文档
Farnell
Datasheet2 页5 年前
Coilcraft Direct
Newark
相关零件
General Purpose Inductor, 0.022uH, 2%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0805
General Purpose Inductor, 0.022uH, 2%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
Wirewound Inductor, 22 nH, 0.202 ohm, 4.5 GHz, 780 mA, 0402 [1005 Metric], LQW15AN_80 Series
描述
RF inductor, ceramic core, 2% tol, SMT, RoHS
INDUCTOR, 22NH, 2%, 2.75GHZ, RF, SMD; Inductance: 22nH; Product Range: 0603CT Series; DC Current Rating: 700mA; High Frequency Inductor Case: 0603 [1608 Metric]; Inductor Construction: Wirewound; DC Resistance Max: 0.22ohm; Inductance Tolerance: ± 2%; Self Resonant Frequency Min: 2.75GHz; SVHC: No SVHC (15-Jan-2019); Inductor Case Style: 0603 [1608 Metric]