Coilcraft 0603CS-23NXJLW
General Purpose Inductor, 0.023uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0603
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页3 年前
Coilcraft Direct
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginMainland China, Vietnam
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2002-12-10
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
General Purpose Inductor, 0.023uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
Inductor RF Wirewound 0.022uH 5% 250MHz 38Q-Factor Alumina 0.7A 0.22Ohm DCR 0603 T/R
Inductor RF Wirewound 0.022uH 5% 250MHz 38Q-Factor Ceramic 0.49A 0.19Ohm DCR 0603 T/R
Inductor RF Chip Wirewound 24nH 5% 250MHz 40Q-Factor Ceramic 490mA 190mOhm DCR 0603 T/R
描述
250MHz 2.85GHz 700mA 67 23nH 190m¦¸ ¡À5% 0603 PCB, 1.8mm*1.12mm*1.02mm
RF inductor, ceramic core, 5% tol, SMT, RoHS
GENERAL PURPOSE INDUCTOR RoHS Compliant Active Contains Lead fixed air core inductor 125C 2.85GHz 190mOhm 23nH