Coilcraft 0402CS-8N2XGLU
General Purpose Inductor, 0.0082uH, 2%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
数据表和文档
Newark
Datasheet2 页5 年前
Datasheet2 页13 年前
Coilcraft Direct
库存历史记录
3 个月趋势:
-47.81%
相关零件
General Purpose Inductor, 0.0082uH, 2%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0603
Ind Chip Unshielded Wirewound 8.2nH 2% 250MHz 31Q-Factor Ceramic 700mA 0603 T/R
Inductor RF Wirewound 0.0082uH 2% 250MHz 25Q-Factor Ceramic 0.68A 0.1Ohm DCR 0402 T/R
General Purpose Inductor, 0.0075uH, 2%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0603
General Purpose Inductor, 0.0075uH, 2%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
Ind Chip Unshielded Wirewound 7.5nH 2% 250MHz 33Q-Factor Ceramic 700mA 0603 T/R
描述
RF inductor, ceramic core, 2% tol, SMT, RoHS
Surface Mount High Frequency Inductor, AEC-Q200 0402CS Series, 8.2 nH, 2%, 0402 [1005 Metric] RoHS Compliant: Yes
INDUCTOR, 8.2NH, 2%, 4.4GHZ, RF, SMD; Inductance: 8.2nH; Product Range: 0402CS Series; DC Current Rating: 680mA; High Frequency Inductor Case: 0402 [1005 Metric]; I; Available until stocks are exhausted Alternative available