Cicoil 969M101-24-1
Hook-up 24AWG Clear 1000
价格与库存
相关零件
Alpha Wire39X2025 WH005
Wire And Cable, 1 Conductor(s), 20AWG, 25000V, Flexible Cord And Fixture Wire
Alpha Wire3050 RD001
Wire, Hook-Up; 24 AWG; 7/32; 0.016 in.; 0.057 in.; -40 degC; 300 V; Red
Alpha Wire3050 BL001
Wire, Hook-Up; 24 AWG; 7/32; 0.016 in.; 0.057 in.; -40 degC; 300 V; Blue