Central Technologies CTDT3316PF-334
General Purpose Inductor, 330uH, 20%, 1 Element, SMD, 5137
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet1 页16 年前
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Ind Power Shielded 330uH 20% 100KHz 400mA T/R
FIXED IND 330UH 400MA 730 MOHM
330UH SMD SHIELDED POWR INDUCTOR