Central Technologies CTDO5022PF-223
Inductor Power Unshielded Wirewound 22uH 20% 100KHz 3.5A 0.047Ohm DCR T/R
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet1 页13 年前
描述
General Purpose Inductor, 22uH, 20%, 1 Element, SMD, 7360
FIXED IND 22UH 3.5A 47 MOHM SMD
22UH SMD POWER INDUCTOR