Central Technologies CTDO1813PF-223HC
Inductor Power Unshielded Wirewound 22uH 20% 100KHz 1A 0.25Ohm DCR T/R
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet1 页16 年前
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
General Purpose Inductor, 22uH, 20%, 1 Element, SMD
FIXED IND 22UH 1A 250 MOHM SMD
22UH SMD POWER INDUCTOR