Central Technologies CTCDRH62BF-100M
General Purpose Inductor, 10uH, 20%, 1 Element, SMD
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet1 页12 年前
描述
FIXED IND 10UH 150 MOHM SMD
10UH SMD SHIELDED POWR INDUCTOR