Central Technologies CT0402CSF-39NG
General Purpose Inductor, 0.039uH, 2%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
数据表和文档
IHS
Datasheet1 页13 年前
Introduction Date2006-02-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
FIXED IND 39NH 460 MOHM SMD