Central Technologies CT0402CSF-11NG
Inductor RF Wirewound 0.011uH 2% 250MHz 24Q-Factor Ceramic 0.64A 0.12Ohm DCR 0402 Automotive T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet1 页13 年前
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
General Purpose Inductor, 0.011uH, 2%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
FIXED IND 11NH 180 MOHM SMD