Celduc SMT8628521
Relay Ssr 7MA 255V Ac/dc-in 14A 520V Ac-out 8-PIN
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet6 页6 年前
Master Electronics
TME
Newark
库存历史记录
3 个月趋势:
-2.73%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
ZC THREE PHASE SSR 3X17A/24-520VAC/CTRL 24-255VAC/DC Configured with push in Terminals and Normally Open Contacts and DIN Rail Housing with 24VDC - 255VDC @ Max . Celduc Part Number SMT8628521
SOLID STATE RELAY, 17A, 255V, PANEL; Contact Configuration:-; Load Current:17A; Operating Voltage Max:520VAC; Relay Mounting:Panel Mount; Relay Terminals:Connector, Spring; Switching Mode:Zero Crossing; Operating Voltage Min:24VAC RoHS Compliant: Yes