Celduc SMT8620520
Celduc SMT8620520 SSR 35A 520V AC High-Performance Solid State Relay
Production
数据表和文档
库存历史记录
3 个月趋势:
+179%
供应链
Country of OriginFrance
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.95.00
Introduction Date2017-07-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
SOLID STATE RELAY, 4-30V, 20A, PANEL
Three phase power solid state relay
ZC THREE PHASE SSR 3X24A/24-520VAC/CTRL 4-30VDC Configured with push in Terminals and Normally Open Contacts and Screw Housing with 4VDC - 30VDC @ Max . Celduc Part Number SMT8620520