Cal-Chip Electronics GMC21CG101G100NT
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 100V, 2% +Tol, 2% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.0001uF, Surface Mount, 0805
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet20 页2 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+267%
供应链
Country of OriginSlovenia, South Korea, Taiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date2006-06-19
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
描述
CAP CER 100PF 100V C0G/NP0 0805
MLCC 0805 COG 100PF 2% 100V